• |
ide | kryesore

‘Të kisha ikur para 6 muajsh, sot Goni do ishte në shtëpi…’, humor i zi në rrjet me largimin e Xhafës (FOTO)

Pikante, Të fundit

Shkarkimi apo dorëheqja e kërkuar e Fatmir Xhafës është nga ngjarjet më komentuara në rrjetet sociale sot. Naryrisht këtu nuk mungon as humori. Shihni më poshtë disa prej memeve që janë bërë virale.

©LAPSI.AL

10 Comments

  1. TE GJITHA ALIBIT E ETJERA JANE FALLSO SI AJO E VIDIOS ROS LOJ E RAMES XHAFA NJE NDER INTELEKTUALET DHE SYRTAR ME TE MIRE TE SHQIPERIS VETEM DUHET TE ISHTE DISTANCUAR NGA VELLAJ SEPSE AI NJE DITE DO TE ARRESTOHEJ SI DO QE TE ISHTE KY ISHTE GABIMI I PARE. AFRIMI I ISH SIGURIMSAVE DHE SPIUNEVE TE KOMUNIZMIT GABIMI I DYTE. KETA TJERAT JANE PALLAVRA XHAFA U LARGUA VETEM E VETEM NGA KONFERENCA E SAJMIRIT SEPSE DINTE SHUME PER RAM GREKUN RAME DROGEN RAME VUCICIN RAMENE E KUFIJEVE TE KOSOVES QE I BEN PRESION BASHKE ME VUCIC THACIN DHE ERDOGANIN QE JU FUSIM NE LUFT BALLKANIKE ……..

  2. Injoranca e faqeve mediokre dhe memeve te formuara ne skutat e opozites shpifese. Fatmir Xhafaj nje nga politikanet me te suksesshem dhe me mbeshtetjen me te madhe nga nderkombetaret !

  3. probllemi yt mor Xhafir eshte se fotoja me diktatorin ne vitet 80 te ka mbajtur peng deri ne fyt …. ja keshtu …

    mgjth nje qafir me pak ….

  4. Keta komentuesit rilindas le tia kerkojne aresyen e doreheqjes psikopatitKM, se opozita nuk eshte ne pushtet, andaj keta skorije te kazan, tepsise rilindase duan te kundermojne me alibi se doreheqja, apo largimi i XHafajt na qenka bere tek opozita. SHihni mire ate ish komitetin e partise suaj, nga u mbite, e ku kultivoni akoma porosite e kuqaleve te vjeter, e te rinj, sepse ate e keni kostumin tuaj, pasardhes te PPSHse, jeni me mendime qendrim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu