• |
ide | kryesore

Rama në dy TV njëkohësisht. Edhe tek Batoni edhe tek Eni Vasili

Arkiva, Të fundit

Pasi ka thyer çdo rekord duke dalë në emisionet e prime time një herë në çdo tre ditë, sot Edi Rama ka mbërritur kulmin. Ai ishte njëkohësisht edhe në Prishtinë edhe në Tiranë, edhe në Open të Eni Vasilit edhe në Zonë e Debatit të Baton Haxhiut. Dhe natyrisht në të dyaj emisionet ka folur për ato që tha në mëngjes në Pejë.


©Lapsi.al


 

7 Comments

  1. nuk po ju mjafton derrave,deleve,lopeve e gjelave qirja nje her ne dit ,por bejn orgji nga tre kater her nder veti.kurse kazanet heshtin ose bejn letren higjenike.

  2. Ia rrofshi topet Rames ju te Lapsit,po kush k..i mendoni se jeni ju.Mercenaret e m.t.t,Ai eshte njeriu Nr 1 i Shqiperise e Shqiptarise!Po ju kush hamami jeni vetem se fundrrina te kazanit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu