• |
ide | kryesore

Rama i dëshpëruar për Gent Cakajn, ‘kapet’ me analistët

Lajme, Të fundit

Teksa e konsideron një “gurë të hedhur në lumë” nga Ilir Meta vendimin për Gent Cakajn, kryeministri Edi Rama iu përgjigjet edhe analistëve Andi Bushati dhe Fatos Lubonja, që sipas tij, por rreken të tërheqin njerëzit “pas gurit të hedhur”.

“Janë shpërndarë kadrinjtë krra-krra-krra,nga Andi Kadriu tek Kadri Lubonja e me radhë kadri andej e kadri këtej, futur shtëpi më shtëpi nga vrima e televizorit, duke u rrekur t’i tërheqin njerëzit pas gurit që hodhi në lumë IM. Certifikata e Sigurisë. Shihemi tek Çani po hë”, shkruan Rama në Twitter.

14 Comments

  1. Ky, qe me kadrinjte ka fituar shkollen, politiken e partine e qelbesirave, ka medaljen siKrye Kadri i Kadrinjeve, e andaj, si ajo miza e mu,,,it, gumezhon rreth qypit qe ka ra brenda e aty do ngordhe, Kjo eshte cmenduria, fiksacionale qe e verteto kete psikopat, qe funt hundet tek menderi i te tereve, andaj e meriton certifikaten e te CMENDURIT, ne opinionin popullor e partiak, qe e rrethon. Andaj, o njerez, ruhuni nga ky i cmendur, e beni, e te bejme cmos qe ta shporrim qelbesiren.

  2. Sigurisht, TV Klan (dega e tij ne Kosove me Baton Haxhiun) do i japin mundesine Rames ‘te shprehet’ per inatet qe ka me te tjeret. Kush tjeter pervec Canit qe njerezit tallen mund ta ftoje ne kete moment? Eshte e cuditshme si Rama nuk e kupton qe eshte bere ‘pupet’ e Haxhiut dhe Thacit dhe nuk ka me asnje perkrahje ne Shqiperi dhe jashte saj, qe i duhet me shume se kurre…jane Ditet e Fundit te Pompeit…

  3. Nashi o je na Vlora o je shpellar……….apo mos je nga ana tjeter e ures Mifolit andej nga ne leberit u qinim nenat dhe motrat.

  4. Ja, e shihni monstern rilindase, shikojeni e mendoni se kush jane keta qe me shume se kodoshe, esterra e zeze e shoqerise se soteme, i kemi ne pushtet e kudo, por edhe ketu ne portal. Ky, Ipaemer, le te dale se si e ka ADNne, e nga ka ardhur si ngjizje e hibrideve kuqalesh, qe me siguri, shkon me motren e vet.

  5. Skiftere qetesohuni se saliu po rri urt,ju c keni qe ulurisni si ato goret e keqia,jeni bere me like floririn tani se saliu vetem shurren di te beje tani shkoni Stalin xixa zigur dhe taipi me shishet e shurres ne dore me vrap te saliu,i ka ngel hatri me ju

  6. Lehesi Ipaemer, nje mize muti i Rames, ka goje, e surrat qe te na zeje me goje ne, e kush ky monster qe kakarris si korb i zi ne keshtjellen e Surrelit, por ama, nga qe e ka kuptuar qe ehte hibrid, me mama kurve, e nuk dihet se ke ka baba, sepse jane pa gene, duhet te mos ia veme veshin, por ta abandonojme, sepse nuk mund te rrijme me kerrma qe kane qelbur dyrnjane, e qe na shiten si elite , por e faqezinjeve kuqale. O kerrma kuqale, o lepires i gerresave te skorieve te kohes, mos u gervish me XIXEN, apo edhe me komentues te tjere se ndomjerin do e gjeshe me mamane, apo me motre, edo thone ,,,,mirese erdhe kunat. Ti shko fli me RAMEN se te frymezon me cmendurine.

  7. O i pa emri i Ridhjerjes-ti nuk e di mire qe ne nga Vlora edhe grate ,motrat dhe anete tuaja ja u kemi qire se i kemi punesuar ne cdo cep te vendit ne mbjelljen ,sherbimet dhe korrjen e hashashit se Vlonjatet e komandonin ate bime ne te gjithe vendin merr mundimin pyte motren ,gruandhe mamken kane ngelur te kenaqura sepse u jepnim paradhenje -kur na benin -gojoren-prane ndo nje pishe apo lisi ,keshtu mos e kruaj o rop qire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu