• |
ide | kryesore

(VIDEO) Aksident rekord në Kinë, përplasen 100 makina

Planet

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 50 tjerë janë lënduar në një aksident masiv në Kinë.

Në aksident u përfshirë mbi 100 automjete.

E gjitha ndodhi pasi rrugët ishin të mbuluara nga bora dhe akulli, ç’ka ka bërë që përmasat e aksidentit të jenë të frikshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu