• |
ide | kryesore

Basha në Pogradec: Ejani në protestë, Rama i trajton njerëzit si qenër

Lajme, Të fundit

Lulzim Basha u ndal ne Pogradec, ndërsa ftoi qytetarët ti bashkohen protestës së 16 shkurtit. Gjatë takimeve me qytetarët dhe bizneset, kreu i PD tha se asgjë nuk do të zgjidhet nëse në krye të vendin ke një njeri që i trajton njerëzit si qenër.

Në turin e takimeve për të bindur qytetarët që ti bashkohen protestës së 16 shkurtit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u ndal në Pogradec. Ai bëri thirrje për bashkim, ndërsa tha se asgjë nuk do të zgjidhet nëse në krye të vendin qëndron Edi Rama.

Basha u takua me qytetarë dhe biznese ndërsa u premtoi se nëqoftëse i japin besim, ata do të kenë një qeveri që u shtrinë dorën.

Kryedomokrati Basha, tha se Shqipëria është në dorën e oligarkëve, ndërsa qytetarët po vuajnë varfërinë.

4 Comments

  1. Njeriu qe dhe sot I rjep si keca keta qe dalin ta takojne,ky per vete I 16 milion euro I mori,katin shtese ashencorin I pervetesoje per vete pa leje,popullit I thote hajdeni ne tirane,pastaj del e thote protesten po e ben populli,ky as burre nuk do te jete,kur te vij une ne pushtet nuk do ju vjedh 250milion por nje miliard ju hani pras popull jeni

  2. Koment bastard, injorant ashtu sic mun te jete ky autori i vdekur,,,,Ipaemer, mbeshtetu ne kohe, e fakte idiot, se nese Basha nuk do i kunder vihej psikopatit lubi per ato qe ka bere, ti kuqalosh, as do e permendje me milionat. apo me shtesen e katit qe ta kane thene, se vete qenke qorr e injorant mrionete e te qelburve. Nese ti kulish, na je i kenaqur me idiotin ten,( ndofta nga qe ka bere kaqe zullume) populli nuk ka nge, e durim te vuaj per buke, per pune, qe te paguje ato taksat qe mashtruesi i ka per te vjedhur e qe i ka ngritur ne hava. TI, fytyr zhabe, e mendje sholle, para se tena besh politike, qe te mbrosh keta katile, del e shi se si jeto populli, dhe jo surrelin. Andaj ne nuk ecim para, sepse njerez si ky bastard, jane pengese e zhvillimit te perparimit demokratik, e keto fare rrace po i kena me shumice ne tufen e sektit te qelbesirave.

  3. Po mor xixa milionat nga parate e ketij populli u paguan,por ti rrace e qelbet te behet qefi kur lulu I mori milionat mbas takimit tre oresh ne Kuvend rama e shkerdheu lulune ne kembe,mori dhe qeverine per gjashte muaj dhe vodhi prap dhe tani do prap pushtet ne tavoline,prandaj xixa ti vazhdo lepirjen e bythes u mesuat tani,mbaruat lepirjen me saliun tani vazhdoni me lulu,rrace qelbesish

    1. Mirembrema,me falni per nderhyrjen qe po ju bej .Me lejoni tju bej nje kritike te vogel ‘MOS U SHANI ME NJERI-TJETRIN ‘ se eshte turp kush ju lexon. Jeni shqiptar apo jo?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu