• |
ide | kryesore

‘Netflix’ anulon dy seriale të Marvel, përfudnon bashkëpunimi i dy kompanive gjigande

Arkiva

“Netflix“ anuloi zyrtarisht dy seriale të cilat ishin në bashkëpunim me “Marvel”, “The Punisher” dhe “Jessica Jones”. Lajmi vjen pasi gjiganti i streaming vendosi të mos rinovonte serialet e tjera të “Marvel”, “Daredevil”, “Luke Cage” dhe “Iron Fist”.

“The Punisher” nuk do të rikthehet për një sezon të trete në “Netflix” dhe sezoni i tretë i “Jessica Jones” do të transmetohet këtë vit dhe do të jetë bashkëpunimi i fundit ndërmjet “Marvel dhe “Netflix”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu