• |
ide | kryesore

Grabitja e Rinasit, ky është njëri nga të dyshuarit (EMRI)

Lajme, Të fundit

Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që dyshohen si autorë të supergrabitjes.

Identiteti i njërit nga personat ende nuk është bërë i ditur, ndërsa identiteti i personit tjetër, sipas policisë, është Klement Çala, 31 vjeç nga Elbasani.


31-vjeçari është i njohur nga policia, pasi është shpallur në kërkim në vitin 2017, atëherë kur u goditën blindat me para.

Në atë kohë, Çala dhe Murataj, arritën t’i shpëtonin policisë. /A2

5 Comments

  1. Ja dhe antari I pd ne grupin e bandes se capajve te luluse drejt arrestimit,krahet e oktapodit salih agjentit Bisturia po I priten,ngordhja po vjen

  2. Ti shkerdhefshin krejt femrat e fisit ore shkerdhata i Ripjerdhjes more i pa ftyr po qa ke me Pd more fis kurvash as mos shkruaj me se te gjej per 2 ore.

  3. Lereni -Autikun-te shkruaje cfare te doje se merr pagen per ate pune .Por nje gje me habit,ku e kane zgjedhur kete -Autik-analfabet qe shkruan te njejtat fjale ne c’do minute dhe sekonde.Te me falin ata prinder qe kane femijet me kete semundje sepse ata jane 1000 here me lart se ku monstra qe shkruan ketu.

  4. Kopilat e saliut qe rrine gjithe diten te lapsi dhe meren me mua na bejne dhe kercenime te tipit Stalin,por harrojn qe une I njoh dhe di se sa paguen keta kopila qe I kane vene per te mbrojtur pd e salihut,por keto meren me kercenime te komentuesve te ndryshem qe nuk kane mendime si te salihut,ju kopila ferrash te vicidolit vazhdoni qihuni ne byth per salihun,cfare keni ndryshe ju nga kopilat e enverit qe i falshin dite nga jeta e tyre per enverin,kurse ju si me te moderuar qiheni ne bythe per salihun,do tju nxjerr fytyrat ne per portale se ju njoh o kopila staliniste

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu