• |
ide | kryesore

Aksident në Lushnje, plagosen 7 persona

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lushnje-Berat, ku 7 persona kanë mbetur të plagosur. Në aksident janë përfshirë një makinë tip ‘Benz’ me një ‘Toyota Yaris’. Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 4 të rritur dhe 3 fëmijë të mitur të cilët ndodhen aktualisht në Spitalin e Lushnjes nën kujdesin e personelit mjekësor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të këtij aksidenti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu