• |
ide | kryesore

Patozi regjistron partinë, Lulzim Basha i jep një mesazh

Lajme, Të fundit

Ndërsa Astrit Patozi regjistroi parë partinë më të re opozitare, Bindja Demokratike, kryedemokrati Lulzim Basha dha një mesazh për të.

Ndërsa nënshkroi marrëveshjen për një koalicion të gjerë opozitar, Lulzim Basha tha prerë se në Shqipëri nuk do të ketë më qeveri false, drejtësi false dhe as opozitë false, duke iu referuar kështu partisë më të re të krijuar nga ish-deputeti Astrit Patozi.

“Gjeneza e së keqes ku ndodhemi janë zgjedhjet false të diktuara nga krimi, nuk do të ketë më qeveri false, drejtësi false dhe as opozitë false”,- u shpreh Basha.

8 Comments

 1. PATOS ME KE GENJYER 25-VITE TE KAME DHEN VOTEN DHE ME VOTEN TIME JE SHKERDHYER DHE TANI PO E DEMTON PD I PA BES SI BAMIR TOPI JU TE SHQIPNIS SE MESME CFARE KENI KENI QEN NE POSTET ME TE MIRA PER 25 VITE ME PD PO TANI CFARR KERKON…………………….

  1. Voten ju ia keni dhene PD’s dhe jo mua. Une vendosa te mos vazhdoj militimin ne PD, pas divergjencave me kryetarin dhe zgjedhjeve fallco qe ndermori ky i fundit.
   Mendoj se Shqiperia e mesme dhe Tirana e zotit Topi kane qene shume te rendesishme ne te gjitha fitoret e PD’s ne te kaluaren.
   Ju faleminderit
   A. Patozi

  1. po me kete e tallin bythen te gjith. e di pse (edhe pse nuk do ta dish se mbase je nga ata 120 euroshit te paguar per komente), sepse ESHTE KRYETAR FALLCO.

 2. zoti basha per kete e ke gabim.krymbat e qenefit negjmije hengren mut stalini,popoviqi,mugoshe,titoje,hrushqovi,mao luu ce duni,qu en llaji,enveri,ramizi per 51 vite e nuk u ngopen e lere te hajn mut qe del nga byth pederash si gjinushi,ruqi,rama ,baba taku,erionka velija,xhafa,balla etj,keta e perbijn kete mut me shum vitamina te frrokut,roshit,prengs,doshit etj jo per 50 vite sa te stalinit por per 500 vite edhe te 40 niperave,mbesave e krymbave tjer te ZAHOS.
  ketyre ju mjafton mut me kokain dhe te shesin nen,gra,femij,motra,teze,shok.

 3. dakort jam qe boll me gjera fallco. boll me komentus 120 euro fallco te paguar qe te shajn komentues te tjer dhe te mborjn kryetarin e tyre fallco me argumenta fallco. boll me kryetar partie fallco. ti je emblema e fallcitetit o kryetar fallco. varikars.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu