• |
ide | kryesore

‘Policia holandeze kontroll special Edi Ramës dhe gruas që e shoqëronte’

Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me denoncime në rrjetet sociale.

Pak minuta më parë ka publikuar një foto ku shihet kryeministri Edi Rama dhe një tjetër zonjë, të cilët sipas Berishës u është ushtruar kontroll special nga autoritet policore të kufirit të Mbretërisë së Bashkuar.

Foton Berisha e shoqëron me mbishkrimin: Kontroll special nga autoritetet policore te kufirit te Mbreterise se Hollandes! sb

 

25 Comments

 1. Ky eshte personi qe grabiti Rrugen e Kombit ne pronesi te Shqiptareve, duke bere nje kontrate te ndyre transferimi te 2 Oligarke.
  Ky Koncesionar Suprem, qe I vuri taksidarin privat ne rruge Shqiptareve.

  Ky qe themeloi Parlamentin keq qelbesire, me bandite she ish bandite.

 2. Mos i dije si policet e -ministrit Leshi -qe i kaperxen si ti doje menderja.Ja kane pjerdhur mire skizofrenit se na vjen verdalle neper bote java -7 ky 10 dite jashte vendit .

 3. Mos i dije si policet e -ministrit Leshi -qe i kaperxen si ti doje menderja.Ja kane pjerdhur mire skizofrenit se na vjen verdalle neper bote java -7 ky 10 dite jashte vendit .

 4. Dhe pederast-eshte ai qe kontrollin e quan -rutine–kur nuk e di kujt i thone -rutine .O qorr kryeministrat e shteteve edhe kur nuk jane ne vizita shteterore e kane -priviligjin-te mos u behen kontrolle.Po ky drogaxhiu i ketij vendi njihet ne tere boten qe eshte lidhur koke e kembe me trafikantet e droges dhe kriminelet prandaj i bejnme kontroll te imet.

 5. E para ka nje gabim ne artikull kur flitet per Mbreterine e Bashkuar. Mbrereria e Bashkuar (UK) eshte emri i Britanise se madhe. E dyta, komentuesit injorante me pagese duket se nuk kane hypur ndonjehere ne avion sepse kontrollet behen ne aeroportin nga nisesh, ne aeroportin ku zbret nuk ka nevoje te te kontrolloje policia, kontrollin e ben Dogana (edhe ajo shume rralle) duke pyetur: A keni gje per te deklaruar? Se treti, personat me pasaporte diplomatike kalojne pa u kontrolluar sepse gezojne status te vecante. Gjothsesi, iu falet sepse komentuesit me pagese, aq paguhen sa per tr ngrene nje cope buke dhe per te trullosur shqiptaret, per udhetime as qe behet fjale. Sa lire e shesin vehten keta njerez!!!

 6. O lapsi kete foto salihu e ka publikuar nje here ne 2017 shikoni ne fac e salihut,por ndryshimi eshte se kete rralle e ka afruar foton,ju si portHale qe jeni duhet ta verifikoni,pastaj ta botoni,e shikoni si po ushqehen Hijenat nga therrimet e helmuara te salihut dhe pastaj komentojn percart

  1. s rrini dot pa honger pak mutin e sales ju krymat e qenefit te frrok dosh perdhunus rroshit.

   (ika se po qihet ajola me koqon, u shkelye
   Lali Plehu)

 7. Sala posto nji foto dhe shqupistat fillojne tu i rra me dore nga eksitimi.

  E kush? Doktor mortja i qytetarit dixhital qe smerr vize nga USA.

 8. O zana mbaji gjalle shpellaret nga para dhe nga mbrapa,mos i le cunat ti bien me dore tirane – durres me arka bosh,kontribo Zana pabukse

 9. Shume permendin shpellare..Per cilin behet fjale..Ministrin e jashtem!!!Ministren e arsimit!! Prokororen e pergjithshe.Te krimeve te renda!! Ministrin e mbrendeshem!!!Per Frokun.Paulinin.Apo Tepelenasit?????????

 10. Hahaha Bravo Benito
  Harrojne ketà se Abdyl Frasheri ngrihej nga jugu shkonte
  Ne Veri per lidhjen e Prizerenit
  Kujt i sherben kjo ndarje?
  Kush qe ai qe Ka Dale nga brima miut qe thote shpellare per verioret?
  I paemer ,i pabuke,PA fis,PA xhins,PA prejardhje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu