• |
ide | kryesore

Selena flet për lidhjen me Zac

Paparazzi, SliderPara disa kohësh është përfolur se këngëtarja e njohur Selena Gomez është në një lidhje me aktorin Zac Efron. Mjafoti vetëm një follow në instagram nga Zac Efron, që ka ngritur menjëherë aludimet se Selena dhe Zac do të jenë çifti i rradhës në Hollywood.Ajo ka dhënë për herë të parë një intervistë për Dream It Real, e cila ka qenë edhe intervista e parë e Selenës që kur doli nga psikiatria. Ajo ka folur për shumë gjëra duke përfshirë gjendjen e saj emocionale, terapinë dhe shtrimin në spitalin psikiatrik.Selena Gomez gjatë intervistës është shprehur se është vetëm . “Mendoj se jam më në fund në epokën, ku dua të jem vetëm.” Pra, me këtë deklaratë ajo iu ka dhënë fund të gjithë zërave se mund të ishte në një lidhje me Zac Efron.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *