• |
ide | kryesore

Qëlloi me thikë veten brenda banesës, Policia shpëton të riun (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Policia e Patosit arretoi një 30-vjeçar që si pasojë e depresionit ishte mbyllur në katin e gjashtë të pallatit ku jeton dhe kishte qëlluar veten me thikë në pjesën e kraharorit.

Personi i mbyllur në katin e gjashtë të pallatit  është identifikuar si Neli Xhelaj, rreth 30 vjeç, i cili kërcënonte se do të vetëvritej.

Policia dhe ambulanca shkuan në vendin e ngjarjes dhe negociuan me shtetasin në fjalë, i cili është mbyllur brenda banese rreth orës 06:00 të kësaj të enjte. Por pas afro katër orësh negociatash me të, i riu është nxjerrë nga banesa në pranga. ©Lapsi.al 

2 Comments

  1. Ej o “profesionista” po si e nxirrni emer dhe mbiemer kte te shkretin, apo varja se kur jane kriminela nxirren me iniciale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu