• |
ide | kryesore

Kriza politike, këshilltari i CDU i jep të drejtë Metës: PS dhe opozita të reagojnë

Lajme, Të fundit

Këshilltari i CDU, Martin Henze ka reaguar në lidhje me situatën politike në Shqipëri.

Ai tha se presidenti Meta e shpjegoi qartësisht çfarë duhet bërë, ndërsa theksoi se Partia Socialiste dhe opozita duhet të reagojnë.

“Si organi suprem i Kushtetutës, Presidenti i Shqipërisë shpjegoi qartësisht çfarë duhet bërë. Partia Socialiste dhe opozita të reagojnë,”-tha ai.

2 Comments

  1. Cfare Mete thua ti. Meta eshte strumbullari i kesaj pacavure. Ainjeh vetem karrigen e nuk e rruan karin pe popullin. Edhe ty O Rama te bej nje verejtje dhe se jam demokrat. Ne 2017kishe mundesi ta shkatarroje ke hiene e te mos e tradhetoje bashen Te qeverisnit te dy e do kishit bere me shume per hapjen e negociatave. Tepsia e vetme e tortes te rrit diabetin deri ne vdekje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu