• |
ide | kryesore

Ish asistentja e Selena-s, tashmë ortakja e saj

Paparazzi, SliderIsh-asistentja e Selena Gomez, Theresa Marie ka dhënë një intervistë ekskluzive për ‘Eonline’ ku ka folur për bashkëpunimin e saj me këngëtaren e njohur. Ajo ka pohuar se dyshja ka bashkëpunuar për kompaninë e saj, duke sjellë në treg një linjë të re të rrobave të banjos. Ndër të tjera Teresa ka treguar se Gomez ka qenë një inspirim për të. Marie theksoi se 26-vjeçarja është femër me shumë klas dhe konservative, ndërsa punën me të e ka cilësuar si një ndër më të vlefshmet që ajo ka kryer deri më tani.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *