• |
ide | kryesore

Brad Pitt kërcënon Angelinën për divorcin

Paparazzi, SliderSipas Mirror, Brad Pitt ka vendosur që çështjet me ish-gruan e tij Angelina Jolie ti zgjidhë “ashpër”.

 Aktori 55 vjeçar i Hollivudit ka marë një qëndrim të prerë me Angelinën, pasi ka frikë se divorci mund të vazhdojë të zvarritet. Është raportuar se skuadra ligjore e Bradit do të fillojë të ushtrojë presion ndaj Angelina-s pasi ata besojnë se po zvarritet në nënshkrimin e letrave të divorcit. Një burim i “The Sun” ka thënë se: “Pavarësisht se Brad Pitt është treguar tejet i durueshëm gjatë këtij procesi, tashmë ai ka humbur durimin”.

Burimi zbuloi se Brad është i lodhur nga ish gruaja pasi ajo është parë duke lëvizur dhe duke “u zhdukur” muaj pas muaji për ti ikur divorcit të tyre.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *