• |
ide | kryesore

Aleatët e Bashës pas takimit me Metën: Data e zgjedhjeve duhet të dalë nga një marrëveshje politike mes palëve

Lajme, Të fundit

Aleatët e Djathtë kanë përfunduar takimin në Presidencë me Presidentin Ilir Meta, ku u diskutua edhe për datën kur do të mbahen zgjedhjet e reja pas vendimit të Metës për të shtyrë datën 30 qershor.

Në dalje nga Presidenca, kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi tha se.
Ne e çmojmë shumë por gjykojmë si takim i parë që është në një situatë të rëndë ishin ide të përgjithshjme. Nuk kemi ndonjë avancimm përsa i përket problemeve, sepse ne mendojmë se misioni është përtej datës zgjedhore.


E dyta gjykojmë që data e zgjedhjeve është derivat i një tjeter analize çfarë do të bëjmë deri ditën e zgjedhjeve. Ku të mërren në konsideratë propozimet e opozitës që të kemi zgjedhje të lira dhe të ndershme.

Sot gjykojmë që sot është bërë një hap i vogël pasi i takon drejtuesve. Ne gjykojmë që data e zgjedhjeve nuk është një dëshirë por do të dalë nga një marrëveshje politike. Nëse është shtyrje thjesht sa për të fituar kohë, nuk kemi bërë asgjë. E zgjidhim problemimin e kohës nëse pjesa tjetër nuk vazhdon të çmendet për datën e zgjedhjve”

12 Comments

   1. ti moterqir , kurve autostrade qe rri vetem duke shar komentuesit e tjer dhe nuk merresh me lajmin TE QIFSHA MOTREN DHE TY BASHK ME MOTREN.
    Degjenerate qe ben incest me femrat e familjes tende.
    yyyy race e poshter.

    1. QEPE O PRODUKT SEMAFORESH . QEPE MOR TE QIFSHAME TE GJALLE E ME TE VDEKUR . TE QIFSHA RRACENE KURVES E LIBRIN E SHTEPISE . TE QIFSHA MAVITE

 1. ahahah..

  data e zgjedhjeve …duhet .marrëveshje politike mes palëve .
  Po me ke do bisedoni.. ju nuk e pranoni Ramen.
  Apo u harrua Rama tashi.. o burra te kapim zgjedhjet se na iken dhe ato dhe ngelem me gisht ne goje.

 2. dasho futi 1 dopjo me junkerin pra, coi dhe ndonji grua demostratash nga ato qe e kan pidhin flake nga molotovi (grate e ktyre demomalokve qe shkrujn ktu me pak fjal)

 3. Nuk i le rradhe spiropalla me kurvat e rraces
  tate i kan fhy te gjifh manallat e katjushkat
  edhe pertej adriatikut e paqsorit

 4. Duka i krimit, Dash rakija, Nar traktoristi, Medi Gerdeci, Dule greku, ai doganieri com qe u zi me Ramen….. kto jane aleatet e Bashes.

  Kto do bohen prap ministra nese Lul hollandezi bohet kminister. Ah po eshte edhe mona doktore shkencash e like florini qe per momentin eshte president.

 5. Ky eshte lajm data e zgjedhjeve kompromis mes partive,po pse mor dashi rakise nuk ja kishe treguar salihut dhe luluse kete gjetje prej nje pijaneci te rendomte lagjeje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu