• |
ide | kryesore

Të shtëna armësh në Lushnje, sherr mes të rinjsh

Lajme, Të fundit

Përfundon me të shtëna armësh një konflikt mes dy te rinjve në Lushnje. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:15 në një zonë tejet të frekuentuar, në shëtitoren e hyrjes veriore të Lushnjes.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar nga të shtënat pasi dy plumbat kanë dëmtuar vetëm dy mjete të parkuara.


Konflikti dyshohet se ka ndodhur për prishje pazari droge. Policia ka rrethuar vendin e ngajres dhe ka ngritur postblloqe për të kapur personat e konfrontuar me armë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu