• |
ide | kryesore

Rama ndërpret papritur fushatën, njofton…

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka treguar përmes një postimi nëTwitter se eshte shkeputur diten e sotme nga fushata, per te marre pjese ne Forumin e Financial Times – Investimet në Ballkanin Perëndimor.

Rama ka ritheksuar edhe nje here se me 30 qershor do te mbahen zgjedhjet, duke shtuar se ne kete dite, ” populli do t’u japë një mësim të paharrueshëm kundërvënësve të tij pa din e iman”.


“Shkëputje e pashmangshme nga fushata për të marrë pjesë në Forumin e prestigjozes Financial Times – Investimet në Ballkanin Perëndimor. Pasnesër gati për fazën finale drejt 30 qershorit, ditës kur populli do t’u japë një mësim të paharrueshëm kundërvënësve të tij pa din e iman”, ka shkruar Rama.

21 Comments

 1. Sa te kete mbeshtetjen e SHBA nuk e rruan karin Rama as per bild e as per rus e as per sherbetor mediatik rusesh qe i komandon rusia today .

  1. shba ja fusin der ne gryk rames,kujton se behen pis ata per ramen si ti qe han mut stalini ka 78 vite.

 2. Perse NUK I boton ftesat per tender ne Financial Times, por I mbyll rruget me Kompani qe punoje me kazma e lopata?????

  Yyyyy. Koncesionar I ndyre.
  Na fute ne borxhe I Qelbesire.

 3. Mutqe te haje jane perpelitjet e fundit me ndihmen e Tony Bler.
  Amerika per ne eshte Gjermania.
  Cuditem me te gjithe trafiqet korrupsionin dhe droge-krim nga kjlo qeveri morrat e kuq komentues i mbrojne me fanatizem apo paguan centrifuga hale.

 4. Shqiperia ne krize institucionale, ne krize sociale (per shkak te fushates tende te pakuptimte) dhe ti mendon qe me i rendesishem eshte samiti per inevstimet ne ballkanin perendimor. Edhe ata pak te huaj qe ishin po ikin nje e nga nje si zogjte e korbit, naten kryesisht qe mos ti shohe njeri. Bravo o skenderbeu i dylqinjes se keto dy dite duhen sa per te te marre masat qe te ta presin kostumin tamam….. Jermani shquhet edhe per “Rrobaqepes” dhe po ta prene kostumin ata nuk ka me poca e vesh nuk e vesh….. do ta veshesh si ceco dhe do te te japin edhe nje pako sapun per nje kohe te gjate…

 5. o mo e ke dhe vucicin atje jeni qe jeni beni ndonje plane per coptimin e shqiperis se ate te kosoves e keni arritu sipas jushe. ti vucic dhe thac…………

 6. e vdekme qe i kane dhone licencen per diktator kti palles se gjate

  nuk ka mundesi me e toleru me kaq shume halle

  forca te ndyra antishqiptare

 7. Po Po Po te na e rruash or ti Rampordha qe ke “din e iman “!
  Hahaha ky ka shku per lesh dhe e keqja asht se don me e !?
  Shihemi me 30 Qershor 2019 n’TV

 8. Po Po Po te na e rruash or ti Rampordha qe ke “din e iman “!
  Hahaha ky ka shku per lesh dhe e keqja asht se don me e pranu!
  Shihemi me 30 Qershor 2019 n’TV

 9. Edhe per ndarjen e kosoves thoshit se ramen e ndifmon amerikani kur hyni gjermani sfolete me per amerikanin deri sa jemi Ne evrope jemi mielli i gjermanit beji te fala amerikonit

 10. Shihemi me 30 Qershor 2019 n’TV!
  Edhe po nuk iku, e shtyjme Ne,mos u merzit!!!
  Keni per te pare akoma!!!

  1. Ku ka me tmerr qe pas 30 vjetesh mos te jesh i lire.Te trajtohesh si ne nje shtet monist Nuk bahet fjal per liri e drejta njeriu.Ku ish sigurimsa kerkojn te ngjiten ne podte te larta.Te vrasin popullin e thjesht si tigrat e arkanit ne ish regjimin dlavo serb ne Kosove.

 11. Rames i rruajne karin,i qi ne pidh dhe bythe te gjithe,saliun,Lulin,Ilirin,Fallxhoren me gjithe pidh e filxhan,se jane plera hajdute ne burg e kane vendin keta.Rama eshte i besuari i Amerikes dhe u qi te gjitheve.Nuk vihet ne pushtet me dhune maloker te qelbur.

 12. Rama eshte si Ertogryli i zgjuar,ato pune qe bene i ka te sakta shikoni qytetet si i ka transformuar,ne fund do dale fitimtar bashke me lali Erin.Pd dhe Lsi nuk fitojne kurre me Ramen dhe Erion Velajin,ju do jani mute,nuk ju mbeshtet askush ne bote,asnje vetem Likja President ju mbeshteti por ai do iki me turp si mut dhe bashke me fallxhoren do japin llogari para drejtesise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu