• |
ide | kryesore

(VIDEO) Përplasje fizike mes anëtarëve të PD dhe Policisë për KZAZ në Shkodër

Lajme, Të fundit

Ka pasur përplasje fizike mes policisë dhe anëtarëve të Partisë Demokratike tek KZAZ nr. 2 në Shkodër. Opozita nuk lejon hyrjen e forcave të policisë në pallatin e Sportit në Shkodër ku është e vendosur kjo KZAZ.

KZAZ nr. 2 në Shkodër ka marrë një vendim për nisjen e punës për zgjedhjet vendore dhe policia erdhi për të hapur derën e pallatit të sportit. Por në këto momente efektivët nuk u lejuan nga opozita. Ata pretendojnë se pallati i sportit është pronë e bashkisë Shkodër.

Më herët, Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi kërkoi nga policia e këtij qyteti mbështetjen për lirimin e ambienteve të Komisioneve Zonale të Administrimit të Zgjedhjeve, duke zbatuar kështu dekretin e Presidentit të Republikës.

10 Comments

  1. NUK KA ZGJEDHJE PA OPOZITEN

    endrrat diktatoriale te edi rames do i japin atij me siguri fundin e nje diktatori, por kurre me pushtetin absolut.

    Shqiperia si Europa, Rama si Gadafi

  2. Ku pyet veriu i shqiperise per komunista,Edveri enderron te behet si Dulla por do ia qijme linden aneten dhe rean ne te gjithe vrimat

  3. Si Gadafi meriton ky pinjoll I bllokut.
    Duhet shkulur nga Shqiperia Soros qe po copton kufijt,po fut sherr te madh gjithandej me morrat e kuq

  4. Ore po lexoj komentet e mesiperme dhe sjam i sigurte o i ka pd ja militantet qe te gjithe ngelsa nga klasa e 7, o i ka fut ps ja gjasme te vetet sikur jane te pd qe tja shpifi popullit me krahmarrje. Ore shikoni nivelin ju qifsha partine

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu