• |
ide | kryesore

Sërish tension te KZAZ në Shkodër, policia përplaset me bashkiaken (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Shtetit dhe ajo Bashkiake janë përplasur sot Shkodër për KZAZ-në nr.2.

Policia tenton ta hapë për zgjedhjet e 30 qershorit duke iu bindur vendimit të KQZ, ndërsa ajo bashkiake zbaton urdhërat e Bashkisë së djathtë të Shkodrës, që njeh dekretin e presidentit Meta dhe pretendon se zgjedhjet e 30 qershorit.

 

Një ditë më parë pati edhe përplasje fizike në këtë KZAZ, ndërkohë që edhe sot nuk kanë munguar shtyrjet mes punonjësve të bashkisë dhe policëve.

Një ditë më parë Voltana Ademi i kërkoi policisë ta ndihmonte për të zhvendosur KZAZ-të, por duket se policia kërkon ti marrë në kontroll.

2 Comments

  1. Prit se do shkoje konstitucionalisti Edi Rama ne Shkoder dhe do sqaroje cdo gje. Do marri cunin e Gramozit me vete si trim!!! Gramozi Ruçajve te kane pellcit bolen mrena! E di ti crare do te thote grusht-shteti ne mes te Europes

  2. Bem baba te te ngjaje,spahia I vogel ne gjurmet e te jatit Ali,shkon ne vendin e krimit ne vrasjen e Arben brocit,ky pinjoll I sigurimit vazhdon te beje spiunin per llogari te salihut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu