• |
ide | kryesore

Burrel/ Nxirren jashtë materialet zgjedhore

Lajme, Të fundit


Zyrtarët e Bashkisë kanë ndërhyrë në Burrel duke nxjerrë jashtë materialet zgjedhore si dhe duke zbatuar dekretin e Presidentit për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit, pavarësisht rezistencës së bërë nga policia.

Në ndihmë atyre i kanë ardhur edhe disa qytetarë. Në disa qytete të Shqipërisë situata paraqitet e njëjtë.


5 Comments

 1. TANI EDHE KJO PUNE KESHTU NUK SHKON . AS TE QINI E AS TE LESHONI . O REVOLUCION ME DHUNE E ÇOJENI DERI NE FUND OSE LERENI FARE .

  1. Revolucionin e ben populli e jo nje grusht njerezish qe i njeh gjithe Shqiperia kush jane dhe qe dihet boterisht qe jane ne perpelitjet e fundit per te shkaterruar shtetin me shprese se do shpetojne nga reforma ne drejtesi…

 2. E tha Berishović ; o imunitet, o 97 prap.
  Matjanet, bijte e Skënderbeut u bene mish per top nga nje Sllav!
  Poshte Edi Rama, Meta, Berisha!
  Shqiptare mos beni me lojen e anti-shqipatareve.
  Zoti dhe arsyeja qofte me ne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *