• |
ide | kryesore

Arrestohet ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia

Lajme, Të fundit

Policia e Shkodrës ka arrestuar para pak çastesh ish-deputetin e PD-së Bardh Spahia. Ai kërkohej për ngjarjet e ndodhura mbrëmjen e së martës në KZAZ-në 3 pranë shkollës “Shenjaze Juka” e cila u sulmua nga zyrtarë të bashkisë së këtij qyteti dhe disa mbështetës të PD-së.

Gjatë përplasjeve mbështetësit e opozitës i vunë flakën 2 klasave të shkollës ku ndodheshin materialet e zgjedhjeve të 30 qershorit të cilat janë shfuqizuar nga Presidenti Ilir Meta. Protestuesit tentuan të merrnin në kontroll ambientet e KZAZ-së.


Për incidentin janë arrestuar 5 persona nga policia, 14 të tjerë ishin shpallur në kërkim dhe dy të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë. ©LAPSI.al

23 Comments

 1. dr.Bardhi nuk u arrestua nga policia e shkodres,por kur po shkonte,ne emisionin open ne topchannel nga policia e tiranes,pas pergjimeve e spiunive qe behen mbreda topchannellit.

 2. Bardh me ty jane gjithe Shkodra 💪💪
  Bastardat do e paguajne , ne burg do shkojne te gjithe Turko-komunistet.
  Ato jane llumi i Shqiperise !

 3. kenga edvinit. 50 vite nona priti nji cop mut enverit ja rriti,mut ne miter e mut ne rini e ,qelbesir rama emri tij eeeee.hej ngoni vllazen ,sa her e qijn froku,doshi e ndoka ramen,edvini nga goja ben orgazem,o ngoni rosha therret rama ,ngoni frrok,dosh e ndok ,mos me jipni mu kaq zor,per nji karrig shita byth e goj,tash e di qe nuk me lirojn,edhe avdylajt po mi leshojn ,ma kan ber bythen te teren kosh .o kristaq o baba jem,pse nuk mi dhe o dy pal mend,ore daj spiro koleka ,ori nen mori aneta ma ben gojen ter qenefa.dit e nat me dhjejn rrahjat,doshi ,ndoka edhe lalat,mi kerkojn tash mua parat.kuku none un qka bona per nji karrige bythen dogja.

 4. Socialplehra rilindas po i fryni me shpejtesi nje zjarri qe do tu shkerrdheje mamate,fisin e cfare te keni !!!!Bardh Spahia nuk eshte Sajmir Droga,Taulant Gjura apo edvin mallisti !

 5. Rilindasit mendojne si mendje ndritur qe jane se te gjithe jane malliste pa familje dhe pa din e pa iman
  Jo rilindas jo. Larg qofte te ishin si ju te gjithe. Injorante komplet injorant. 6 vjet nga jetet tona dhe femijeve tane. Zoti ju ardhte hakut. Po dhe ne . Dhe ata qe nuk jane si ju.

 6. O tirons nga tepelena !Malok,Bardh Spahia ?!?!Po ti i bie te jesh jashtnxjerrje derri atehere …!Doktor,familje xhins Shkodran e fyeni se nuk mendon si ju,eshte trim e nuk e ashtu fare,po fare per ju !Jeni ne fund te qenqeverisjes tuaj,mostra,ne perpelitjet e fundit,do kete probleme se ne dalje te shpirtit te djallit ka edhe pasoja,por do ikni dhe me turp,ne shoqate do perfundoni,shoqata e kurvave dhe kurvave,se burre nuk ka ai stan !

 7. Shaloheni ne dru kte pidhrobshin. U be ky cecen me vend kemb ne tiran. Ktyre te veriut duhet me ju vene trau ne tirane, mos te hyjn pa viza

  1. Veriu ben pa ju dhe ka bere per ju dhe me ju me te miren per Shqiperi O kurve gjiknuriane.Emri i huaj qe mban tregon vetem se ta kane vene per te modernizuar familjen kriminale te fist tend

 8. Shqiperia po shkon drejt Humneres. Populli shqiptar eshte fajtori i vetvetes per perkrahjen ndaj horrave, hajduteve dhe sjelljen dhe lenjen ne pushtet te ketyre monstrave. Tani po vritet edhe shpresa. O Zot ki meshire.

 9. Arrestimi i mjekut e intelektualit të shquar shkodran , nga policia në bashkëpunim me Top Channel, është edhe një tregues tjetër që Rama ka kapur mediat më të mëdha të vendit.

 10. Te gjithe pushtat ne mbrojtje te sigurmsit e pinjollit te agjentit te sigurimit Ali spahija qe shkodra qytetare jo shpellare e njeh shume mire se cfare kane bere ne shkodren e 91

 11. Per komentuesin ” Ne burg te gjithe”: Si thua ti, Ramen ta leme te lire qe te na udheheqi nga fitorja ne fitorje, apo jo?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu