• |
ide | kryesore

Rama udhëton drejt Shkodrës si në gjendje lufte (FOTO & VIDEO)

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama i është rikthyer këtë pasdite fushatës elektorale. Rrugëtimi i tij drejt Shkodrës nuk ka qenë i lehtë. Qinda mbështetës të opozitës kanë dalë për të bllokuar rrugët. Pamjet të tilla të krijojnë përshtypjen e një vendi në kaos. Më herët gjatë paradites kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, kishte refuzuar të miratonte lejen e sheshit për takimin elektoral të Ramës. Por organizatorët e takimit vijuan punën edhe pa lejene e bashkisë.


©LAPSI.al


8 Comments

  1. Pse kjo qe ju zini prita duke bllokuar rruget per popullin e pafajshem dhe konfrontuar me shtetin eshte per te qeshur!?

  2. Njesoj si ruhesh diktatori Komodos tek Gladiatori.
    Po nuk te mbeshteten turmat me mire terhiqu me lezet. Ka menyra por nuk e len Skenaristi i zi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu