• |
ide | kryesore

Aksidentohet autobusi nga Kosova në Fier, dy persona ndërrojnë jetë

Lajme, Të fundit

Një autobus nga Kosova është aksidentuar në qytetin e Fierit gjatë ditës së sotme. Për pasojë, kanë mbetur pa jetë dy fatorino.

Viktimat janë shtetasit Arianit Bytyqi dhe Gentrit Gallopeni, mosha e të cilëve nuk dihet.

Ende nuk ka detaje rreth gjarjes së rëndë, që i mori jetën dy qytetarëve nga Kosova.

5 Comments

 1. Jo jo – duhet te jete te By-pass i Fierit, se kur erdhi Skizofreni ne pushtet me 2013 tha ae do t’i mbyllte brenda 4 viteve te gjitha rruget ekzistuese….
  Beaoj do te kete mbaruar Bypass i Fierit

  1. Si? Moshtrimi i rrugeve baze dhe mungesa e sinjalistikes ne keto pak reuge qe ka ky vend qenka POLITIKE?
   Atehere injoranti je ti!

   1. O gelbaze seshte sinjalistika, por pakujdesia, qe bejne shoferet, edhe ne mese te dites, se seshte nate te thuash nuk kishte sinjalistike, edhe eshte ne qytet brenda

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu