• |
ide | kryesore

Shpërthen një tjetër bombol gazi në Vlorë, shtëpia në flakë

Lajme, Të funditNjë bombol gazi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në një banesë në Drashovicë të Vlorës. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në banesën e Razi Hoxhës dhe nuk ka të lënduar. Ndërkohë raportohet se ka vetëm dëme të shumta materiale. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur rrethanat e shpërthimit. Kujtojmë që ky është rasti i dytë i shpërthimit të bombolës në vetëm pak ditë. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *