• |
ide | kryesore

Arbana Osmani i ndjen mungesën Eduart Grishajt

F1, Paparazzi
Tashmë prej disa muajsh po përflitet për një lidhje mes Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj. Kanë qënë faktet ato prej ku lindi ky dyshim që çdo ditë e më shumë po konfirmohet. Megjithëse asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar publikisht. Së fundmi, teksa është nisur me pushime me familjen e saj, Arbana i ka treguar publikisht Eduartit se i mungon.

“Më mungon”, shkruan moderatorja në foto, ndërsa Eduarti ja ka kthyer: “Edhe ti mua”. Epo mesa duket, çifti ka vendosur që të ndajë me njdekësit në Instagram jo vetëm fotot së bashku, por edhe ndjenjat për njëri-tjetrin.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu