• |
ide | kryesore

Selena sjell linjën e saj kozmetike

Paparazzi, SliderSelena Gomez është duke u përgatitur për të sjellë linjën më të re të produkteve të kozmetikës.

Këngëtarja e njohur do të lançojë linjën e saj të kremrave për trupin, shampot, produktet e kujdesit ndaj flokëve, lëkurës, parfumet dhe çdo produkt tjetër bukurie. 27-vjeçarja ka treguar dhe më parë se gëzon një pasion shumë të madh për fushën e bukurisë, ndaj ka vendosur të sjellë në treg dhe linjën e saj të produkteve kozmetike.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *