• |
ide | kryesore

“Në 8 qershor do digjej Kuvendi”, Meta: Informacionin le ta verifikojnë

Lajme, Të fundit

Presidenti Ilir Meta i qëndron deklaratave të tij, të bëra në Komisionin Hetimor Parlamentar se në 8 qershor do digjej Kuvendi.

Në konferencën për media, këtë të mërkurë kreu i shtetit shqiptar dhe se informacioni ishte i vërtetë dhe se ai vetë nuk ka gënjyer ndonjëherë.

“Komisioni Hetimor mund ta verifikojë këtë informacion”, theksoi Meta, duke treguar se kishte bërë një kërkesë nga Presidenca për t’u njohur me këtë informacion, që është i një agjencie të respektueshme dhe Kushtetuese.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu