• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Greqi, vdes 1 emigrant, plagosen 8 të tjerë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë me emigrantë është perfshirë në një aksident ne Greqi, ku për pasojë 1 person ka humbur jetën dhe 8 janëplagosur. Ngjarja e rëndë ndodhi pranë Komotinise, në Rrugen Egnatia.

Mjeti i përfshirë në aksident drejtohej nga trafikantë, të cilët po udhetonin drejt Selanikut. Mesohet se emigrantët janë të moshave 17-30 vjec.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu