• |
ide | kryesore

Big Mama tregon të dashurin e saj

Paparazzi, SliderBig Mama po e viziton gjithnjë e më shpesh Turqinë.

Përtej udhëtimeve për shkak të ndërhyrjeve dhe vizitave për shëndetin që i është dashur të bëjë mesa duket paska edhe një arsye tjetër. Tashmë po aludohet se Bigu është dashuruar dhe është në një lidhje me një model dhe aktor turk. Dyshimet lindën pasi këngëtarja shqiptare u shfaq në disa foto përkraj modelit Serhat Kaynarpinar, i njohur ndryshe edhe si një nga aktorët e telwnovelës turke shumë të ndjekur në Shqipëri “Beni Afet” ( Më Fal). Ata shfaqeshin shumë të afërt në foto, ai duke i puthur dorën dhe ajo duke parë gjithë dashuri. Dyshimin e shtojnë akoma edhe më shumë komentet bashkangjitur postimeve në Instagram ku Serhat i shkruan Big Mamës “të dua” dhe ajo ja kthen “edhe unë të dua ty”.

Serhat jeton në Stamboll, është fitues i çmimeve si Best model në Turqi në vitin 2009 ku fiyori vendin e parë dhe vendin e tretë në Best Model of the World.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *