• |
ide | kryesore

FOTO/ Bora zbardh Korçën dhe rrethinat e saj

Lajme, Të fundit

Bora ka zbardhur disa pika turistike të Qarkut të Korçës. Në Voskopojë dhe Dardhë bora ka arritur nga 5 deri në 10 cm.

Në zona të tjera si Vithkuqi dhe Qafa e Qarrit reshjet e borës janë me intensitet të ulët.

Deri tani nuk raportohet për probleme në akset kryesore apo në akset rrugore që të çojnë në këto pika turistike.

foto galeri foto galeri foto galeri

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu