• |
ide | kryesore

Agnesa Vuthaj tregon për kriteret e të dashurit të saj

Paparazzi, SliderAgnesa Vuthaj ishte një ndër të ftuarat në “Shiko Kush Luan” ditën e parë të vitit 2020-t.
Ajo u bë pjesë e lojërave të ndryshme në pjesën e tretë të emisionit bashkë me të ftuarit e tjerë nga bota e showbizit.

Modelja vendosi të përgjigjej pyetjes në “Ndaje ose pije”, duke refuzuar të pijë dy gota shampanje.

E shprehur më parë se i dashuri i saj duhet të flasë shqip dhe të jetë trim, Agnesa u pyet se prej nga cili qytet është i dashuri i saj dhe a është trim. “Nuk e mbaj mend ta kem thënë, por nëse e kam thënë, shumë mirë kam bërë! Qytet shqiptar dhe shqiptar!”, u përgjigj Vuthaj.2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *