• |
ide | kryesore

FOTO/ Shikoni si ka ndryshuar “vajza më e bukur në botë”

Lapsi LeaksAnastasiya Knyazeva u shpall “vajza më e bukur në botë”, në vitin 2017. Në atë kohë e krahasuan edhe me Irina Shayk. Vogëlushja doli edhe në kopertinën e Vogue Francë, si modelja më e re që ka dalë në një kopertinë të një rëndësie të tillë.

Sytë e saj blu, flokët e gjatë kafe, fytyra e saj prej një engjëlli, fitoi zemrën e shumë njerëzve dhe tashmë është kthyer në një trend me 1.4 milion ndjekës. Imazhi i saj vështirë se mund të harrohet. Edhe pse ajo është rritur, sërish në mendjen tonë mbetet e vogël dhe e ëmbël, shikoni fotot.

Résultat de recherche d'images pour "Anastasiya Knyazeva 2017" Résultat de recherche d'images pour "Anastasiya Knyazeva" Résultat de recherche d'images pour "Anastasiya Knyazeva" Résultat de recherche d'images pour "Anastasiya Knyazeva" Résultat de recherche d'images pour "Anastasiya Knyazeva" Résultat de recherche d'images pour "Anastasiya Knyazeva" Résultat de recherche d'images pour "Anastasiya Knyazeva" Image associée

 1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *