• |
ide | kryesore

Tërmeti, shihni çfarë i ndodh Sokol Ballës live në emision (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një nga studio që u trondit dhe ndjeu lëkundjet e tërmetit me magnitudë 4.8 të shkallës rihter, ishte edhe ajo e gazetarit Sokol Balla. Teksa në studion e “Real Story”, kishte të ftuar Agron Gjekmarkajn që po fliste, e gjithë studioja është dridhur.

Analistit i mbeti fjala në gjysmë, ndërsa kamëera u fokusua tek moderator Balla, që tha: Jemi live, jemi live. Sapo përjetuam një tërmet. Presim raportimet e gazetarëve. Nuk ishte një tërmet i lehtë..


Lëkundjet e tërmetit janë rikthyer sërish në Shqipëri duke shkaktuar panik tek qytetarët, mbrëmjen e sotme në orën 21:15. Sipas Intitutit të Gjeoshkencave, lëkundjet me magnitudë 4.8 të shkallës righter me epiqendër 3 km larg fshatit Bubq, janë ndjerë në shumë qytete si Durrës, Tiranë, Kurbin, Fier dhe Elbasan. Paraprakisht nuk raportohen dëme materilae apo në njerëz, ndërkohë që sipas IGJEUM, Agjencia Kombetare e Mbrojtjes Civile po komunikon vazhdimisht me banorë të shumtë.

6 Comments

  1. KETIJ SOKOL BALLES PREJ SE FUTI KARIN NE BYTH MERO GELBAZA KELLIRA E LENDOJ KEQ FARE NGA TRURI DHE JA HUMBI BUSOLLEN E SYRIT

  2. Pershendetje me bëhet qejfi që na informoni më të tilla lajme.Bravo por me shum më interesojnë ngjarjet aktuale politike .përshëmbull! Maskaralleqet dhe dobiclleqet këtyre banditëve dhe hajdutave që janë në pushtet .gjithsesi faleminderit .për informacionet bravo.dhe RESPEKTE
    Dhe po të komentohet komenti im nuk më intereson

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu