• |
ide | kryesore

Humb jetën nëna me dy fëmijë në Bulqizë, u helmuan nga bombola e gazit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një nënë dhe dy fëmijët e saj kanë humbur sot jetën më Bulqizë. Raportohet se shkak është bërë një rrjedhje gazi nga bombola më shtëpi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu