• |
ide | kryesore

Bardhi – Ramës për videon e Bashës: Montazhe dhe sajesa kundër opozitës për të mbuluar dështimet e tij

Arkiva, Lajme, Të fundit

“Pa ide, i vjetëruar dhe i papërgatitur Edi Rama përpiqet të heqë vëmendjen nga dështimet e tij, me sajesa, sulme banale dhe së fundmi edhe me videomontazhe për të sulmuar opozitën”. 

Kështu shkruan në Facebook sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi duke iu referuar video-montazhit të publikuar nga kryeministri Edi Rama. Bardhi thotë se shqiptarët kanë nevojë për mbështetje shëndetësore dhe ekonomike, dhe jo për sajesa, gjuhë të shfrenuar dhe fjalë boshe.


“Dakord me ty”, kryeministri Rama nxjerr një video të montuar të Bashës 

“Edi Rama bën mirë të marrë menjëherë propozimet e opozitës për t’u ardhur në ndihmë qytetarëve dhe bizneseve, me para në dorë. Ata janë sot në hall dhe nuk kanë marrë asnjë qindarkë nga shteti, sepse Edi Rama e ka mendjen të bëjë videomontazhe kundër opozitës dhe jo të ndihmojë njerëzit.
Shqiptarët kanë nevojë për mbështetje shëndetësore dhe ekonomike, dhe jo për sajesa, gjuhë të shfrenuar dhe fjalë boshe. Çdo ditë e humbur sot kushton jetë!”, shkruan Bardhi.

Bardhi

9 Comments

 1. ‘ PER TE MBULUAR DESHTIMET E TIJ….’

  Ai po fiton pike cdo dite , kurse ky debili flet per DESHTIME.
  Se si me duken keto deklaratat e PD , tamam si fleterrufete e Enverit.

 2. Ky bythqiri i kavaj nuk shikon cfare I beri shkodres jul deda e voltana qe per inat te rames sot 12 shpellkare brenda dites dolen pozitiv kete shifni ju o gaz Gei

 3. si cdo dite shpellkaret te shkerdhejne care te permban libri shpise por ti se ke problem , ja ke bo haallall rilindjes

 4. Votoni prap evgjiterine o gjindje letyre. A ju qifte niko peleshi dhe erion buce brace.
  Termeti te bjere qe tu fiken llampat se kete grip e keni me rrena. Rrini brenda ne shtepi per te ruajtur jetet mediokre, dhe pastaj do ferkoni bolet e evgjitit.

 5. O gjergji te shkerdhymen qe beni ju motrave e vajzave tuaja eshte eskluzivitet i juaji o shpellkarfunksional,ju gezoni salihun me incestin se shtoni rracen e qelbur shpellkar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu