• |
ide | kryesore

Rama: 17 pacientë të tjerë me koronavirus janë shëruar

Lajme, Të fundit

Kryeministei Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fituar betejën kundër COVID.


“? LAJM I MIRË: 17 TË SHËRUAR SOT?”, shkruan Rama në mesazhin e tij.


Kujtojmë se deri më tani të prekur nga virusi vdekjeprurës janë 409 persona, ndërkohë 23 kanë humbur jetën.

Që prej 9 marsit, ku u konfirmua rasti i parë me COVID, qytetarë shqiptarë kufizuan lëvizjet dhe shumē aktivitete u pezulluan.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu