• |
ide | kryesore

Gjendet një person i pajetë në një kanal

Lajme, Të fundit

Një person është gjetur i pajetë në një kanal në rrugën e Shëngjinit në Lezhë. Trupi i viktimës është pikasur nga kalimtarë të rastësishëm, të cilët kanë njoftuar policinë. Viktima ende nuk është identifikuar. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për identifikimin e viktimës dhe shkaqet e vdekjes.


Në përditësim…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu