• |
ide | kryesore

Rekord 117 raste të reja me koronavirus në vend

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Testimi i bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 117 raste të reja me COVID-19.

10 paciente ne terapi intensive dhe 4 te intibuar ne gjendje te rende.


Vijon… 

3 Comments

  1. Lulzim Basha teksa poston edhe fotot me maskë.

    Kujtojmë se më herët kreu i PD është proceduar nga Policia, pas takimeve pa maska në Durrës, shkruan javanews. Gjithashtu ai është shfaqur edhe në tubimet për Teatrin Kombëtar, pa asnjë mjet mbrojtës kundër koronavirusit. Apo në takimet me qytetarë të ndryshëm në terren, ku nuk kanë munguar as fotografitë sup më sup.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu