• |
ide | kryesore

Këto janë shenjat më pak besnike të horoskopit në një mardhënie

-Instant, StilDisa prej shenjave të horoskopit janë më pak besnike në dashuri dhe kësaj here e kemi fjalën për gjininë mashkullore.

Shigjetari

Është një shenjë që e do aventurën dhe për fat të keq, shpesh nuk mendon për pasojat e veprimeve të veta. Pikërisht për këtë, bie shpesh në tundimin e tradhtisë.

Bricjapi

Bëhet fjalë për një karakter preciz dhe manipulator, që tradhton por vështirë se pikaset. Duke qenë një shenjë shumë e programuar, është e aftë të planifikojë një tradhti edhe në detajet më të vogla.

Dashi

Kjo është një shenjë instinktive, që i do aventurat dhe nuk arrin ta kontrollojë veten. E mira është që s’është shumë i zoti të fshehë tradhtinë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *