• |
ide | kryesore

Shakira hedh poshtë teorinë rreth tradhëtisë së Pique

Paparazzi, SliderShakira ka deklaruar ndaj teorisë se e mori vesh për tradhëtinë e Gerard Pique  pasi zbuloi një kavanoz me reçel që vetëm ajo e hante atë në shtëpinë e tyre, ishte hapur.

Këngëtarja duke folur me “The Sunday Times”, tha se thashethemet rreth lidhjes së Pique nuk ishin të vërteta.

Krijuesja e hitit “Hips Don’t Lie” dhe ish-futbollisti u ndanë në qershor të vitit 2022. Ata janë prindër të dy djemve, Milanit, 11 vjeç dhe Sashas, nëntë vjeçe, shkruan DailyMail.Pas ndarjes, Pique filloi një romancë me Clara Chia Marti.

Duke shtuar spekulime për incidentin e reçelit ishte videoklipi për këngën e këngëtares kolumbiane “Te Felicito”, një bashkëpunim me Rauw Alejandro, në prill të vitit 2022./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *