• |
ide | kryesore

I sëmurë mendor dhe përdorues droge/ Pogradecari i ngul thikën në fyt nënës së tij

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 44 vjeçar ka vrarë nënën e tij në një fshat të Pogradecit. Olsi Çekiçi quhet personi që përvec se i sëmurë mendor, është edhe përdorues droge.

Krimi i tmerrshëm ndodhi pasditen e sotme në fshatin Buçimas.


Burri i quajtur Olsi Çekiçi, 44 vjeç, është me probleme mendore dhe konsumues i lëndëve narkotike. Ai i preu me thikë në fyt nënën tij Firdes Çekiçi, 70 vjeçe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu