• |
ide | kryesore

FOTO/ Rama kërkon të negociojë në Bjellorusi, plas gallata në internet

-Instant, Arkiva, Pikante

Kreu i qeverisë shqiptare, Edi Rama, është ofruar për të ndërmjetësuar dialogun mes presidentit të Bjellorusisë Llukashenko dhe opozitës meqë vendi ynë mban presidencën e OSBE-së.


Në lidhje me propozimin e Ramës, në rrjet ka plasur gallata me meme, duke im kujtuar kryeministrit se nuk mundi të zgjidhë krizën politike në Shqipëri dhe as të gjejë gjuhën e përbashkët me opozitën. ©LAPSI.al


 

6 Comments

  1. Hahahahahahah.
    Gallate e madhe kjo pune.
    Ej kryetari OSBE, rroge e madhe plak.
    Do dali ne drite ndonje investim besojme

  2. Jo se do te ndermjetesoje por kerkonte fitoje sado pak nga eksperianca e Llukaçenkos, se nga Derrdogani ka mesuar shume qeni i rrugeve? ……Por lluka ja dhjeu, i tha si do me gjykosh mua kur ti vete je ne gropen e mutit, per gropen qe i bere zgjedhjeve ne Shqiperi! Mire une tha ai por as opzita nuk e pranon si ndermjtes kur vjedhjet e zgjedhjeve qe ka bere ky jane te njohura nga evropa…. atehere perse Evropa,ketij gjysmaku me kpmplekse, qe vodhi zgjedhjet evropa ja njeh e mua jo, Ka te drejte, muti tjeter i Bjellorusise!

  3. Frangaj besohet se mund te largoje Arjan Çanin nga Zone e Lire dhe pritet ta zevendesoje me Ramen – eshte gallataxhi me i madh!

  4. Ketu ne Shqiperi,ne nuk pranojme as konkluzionet teper modeste te OSBE-se dhe jo me te pranojme nderhyrjen e saj,per te ulur ne tryeze Poziten,me Opoziten.Dhe po Rama,ne kundershtim me cka ben ne vendin e tij,po kerkon ta beje ne Bjellorisi!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu