• |
ide | kryesore

Aksident në Elbasan (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan. Dy automjete janë përplasur tek ura në hyrje të qytetit. Nga të dhënat e para raportohet vetëm për dëme materiale. Për shkak të përplasjes, trafiku u rëndua për minuta me radhë. Lapsi.al sjell pamje nga vendi i ngjarjes.1 Comment

  1. Ndonje perralle nga Fuga, me Argite, Fazllic dhe Shklelzen, nuk paskemi sonte per darke?
    ça do hame per darke sonte o Fuge???

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu