• |
ide | kryesore

Ndihen lëkundje tërmeti pranë Durrësit, ja sa ishte magnituda

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Qarku i Durrësit është tronditur nga tërmeti në orët e para të mëngjesit të sotëm.


Lëkundjet me magnitudë 3.5 të shkallës rihter janë regjistruar në orën 05:30 të mëngjesit të sotëm


Epiqendra e tërmetit ka qenë në detin Adriatik, 32 km nga Tirana dhe 14 km nga Durrës, me një thellësi 10 km.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu