• |
ide | kryesore

Silvia Bino infektohet me Covid-19

Lajme, Të fundit

Shefja e departamentit të Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino është infektuar me koronavirus. Bino është shtruar të pemten në spital, pasi rezultoi kishte temperaturë të lartë. Gjendja e saj për momentin është e stabilizuar.


Bino është pjesë e task forcës AntiCovid dhe që nga fillimi i marsit është angazhuar për të vënë nën kontroll përhapjen e pandemisë në vend. Silvia Bino njoftoi në 9 mars evidentimin e pacientit zero që kishte ardhur nga Italia, që më pas përhapi dhe virusin në vendin tonë.


7 Comments

 1. Sherohu dhe mos na dil më se boll mashtrove, ti me ato shoqet e tua. S’ka nevojë të na thuash “kur t’a provoni ju do flisni ndryshe”, mos na merrni per budallenj, po perdorni covidin për të sjellë diktaturën.

  1. O Miro alamet logjike paske. Duhet te te bejme ty kryeminister mesa duket.
   Shko edukohu dhe informohu, mos jep vill injorance vend e pa vend.

   1. Faleminderit për komplimentin, me bëj kryeministër, po ne burg do t’i çoj keto kukuvajkat e MSH qe dalin e mashtrojnë përditë me numrat e covidit. Po nga politikanët a te dal?

    P.S. Injorantët si puna jote duhet të vuajnë pasojat e koke fortësise se tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu