• |
ide | kryesore

Rama sulmon Metën: Presidenti pa din e pa iman, paguan para të zeza për të sterrosur vendin e tij

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar sot presidentin Ilir Meta përmes një postimi në Twitter. Duke iu drejtuar kreut të shtetit, Rama shkruan se është shëmti të paguash para të zeza sipas tij, për të nxirë imazhin e vendit që e ka bërë kryeministër, kryeparlamentar dhe president.


Postimi i Ramës
Çfarë shëmtie! Të paguash para të zeza për të përhapur në botë shpifje që sterrosin vendin ku të kanë bërë kryeministër, kryeparlamentar, president! Të blesh pisa të huaj me për ta bërë pis atdheun ku shitesh si patriot i përvëluar #PaAtdhe #PaDin #PaIman


11 Comments

 1. Kur shan edhe muti, qe per atdhe eshte nje tradhetar qe nuk ka njohur historia shqiptare. Mbylle ate gojen hale, se ti je i fundit te flasesh per patritozem o tradhetar e hajdut! Nuk te beson kush me ato qe thua sepse motoja jote eshte o llum ajo e hajdutit qe therret : kapeni hajdutin……o hajdut!

 2. Kujton se u ben akoma pershtypje njerezve me shprehje gjoja popullore si “pa din pa iman, ” gju me gju me populli” etj.

 3. Presidenti eshte zyrtarisht opozitari me i fuqishem qe i eshte kundervene bandes mafioze te “rilindjes” dhe
  Kryeministrit drogaxhi,peversit,antishqiptari Edvin Escobar D’Rama.
  Demagogu akuzon Presidentin,pikerisht per ate çfar ai akuzoi dje drogaxhiun,”parat e zeza”.
  Para te zeza nga lobi serb dhe grek,nga fondi sorrosian,nga mafia e droges,merr vetem Edvin Escobar D’Rama
  dhe banda mafioze e “rilindjes”.Drogaxhiu anashkaloi akuzat e Presidentit per lidhjen e tij me sektet antishqiptare
  per shpopullimin e Shqiperise,me akuzat e Presidentit per injorimin e tij nga avokatura e Shetit per humbjet e gjyqeve te Shqiperise per shkeljet frangrante te Qeverise dhe direkt Kryeministrit mafioz,qe jan demshperblime
  astronomike,por askush nuk merr pergjegjesi.
  Eshte me interes per tu pare konferenca e Presidentit me gazetaret,”Konferenca e plotë/ Meta: Shkelja e “5 qershorit” atentat, nuk lejojmë instalimin e juntës”.

 4. Presidenti eshte zyrtarisht opozitari me i fuqishem qe i eshte kundervene bandes mafioze te “rilindjes”
  dhe Kryeministrit drogaxhi,peversit,antishqiptarit Edvin Escobar D’Rama.
  Demagogu akuzon Presidentin,pikerisht per ate çfar ai akuzoi dje drogaxhiun,”parat e zeza”.
  Para te zeza nga lobi serb dhe grek,nga fondi sorrosian,nga mafia e droges,merr vetem Edvin Escobar D’Rama
  dhe banda mafioze e “rilindjes”.Drogaxhiu anashkaloi akuzat e Presidentit per lidhjen e tij me sektet antishqiptare per shpopullimin e Shqiperise,me akuzat e Presidentit per injorimin e tij nga avokatura e Shetit per humbjet e gjyqeve te Shqiperise per shkeljet frangrante te Qeverise dhe direkt Kryeministrit mafioz,qe jan demshperblime astronomike,por askush nuk merr pergjegjesi.
  Eshte me interes per tu pare konferenca e Presidentit me gazetaret,”Konferenca e plotë/ Meta: Shkelja e “5 qershorit” atentat, nuk lejojmë instalimin e juntës”.

 5. Në një kohë kur ushtria me militantë të Parisë Demokratike dhe njerëzit e SHIK-ut, me në krye gjeneralin e përgjithshëm Bashkim Gazidede, po shpartallohej dhe dezertonte në Jug të vendit, Sali Berisha, për të mbrojtur veten e tij, në mars të ’97, krijoi në mënyrë të paligjshme një formacion special i përbërë nga 111 kriminelë.

 6. Në një kohë kur ushtria me militantë të Parisë Demokratike dhe njerëzit e SHIK-ut, me në krye gjeneralin e përgjithshëm Bashkim Gazidede, po shpartallohej dhe dezertonte në Jug të vendit, Sali Berisha, për të mbrojtur veten e tij, në mars të ’97, krijoi në mënyrë të paligjshme një formacion special i përbërë nga 111 kriminelë. Shpellkare si namyti,zz,ziguri po sulmojn ramen dhe i dalin ne mbrojtje likes,Loqes se majte te salihut,sot keni supe per dreke o shpellkare,hyrja falas

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu