• |
ide | kryesore

“Përfytyroni një qeveri që punon për njerëzit…”, Basha sulmon Ramën dhe bën një zotim

Arkiva, Lajme, Të fundit

Nëpërmjet një reagimi në Twitter, Lulzim Basha nxit qytetarët të përfytyrojnë një qeveri që punon për njerëzit dhe jep ndihmë financiare për çdo familje.


Kryedemokrati sulmon kështu Edi Ramën dhe qeverinë e tij. Basha premton se bashkë me shqiptarët do të bëhet realitet.


“Përfytyroni një qeveri që punon për njerëzit, që jep ndihmë financiare për çdo familje. Një qeveri që ka një plan kundër pandemisë, që investon tek shëndetësia.

Pas 7 vitesh plot dështime, ku Rama vetëm e shkatërroi ekonominë dhe shëndetësinë, shumëkush priret të mendojë se nuk mund të jetë ndryshe. Por e vërteta është se mund dhe do të jetë ndryshe – bashkë ne do ta bëjmë realitet!”, shkruan Basha.

3 Comments

  1. Komandati i UÇK: Lulzim Basha më arrestoi! Ishte edhe çika e Berishës sa zotime ka bere ky loqja e majte e salihut dhe te gjitha i ka realizuar te fundit nuk hyjme ne zgjedhje me ramen dhe kete e arriti me ndihmen e shpellkareve te salihut dhe lapsit

  2. PIRDH SE LIROHESH .
    SA TJU QI EDHE NJE HERE , PASTAJ SHOFIM E BOJME .
    PREMTO NDRYSHIME RADIKALE , NDESHKUESHMERI , DREJTESI DHE BURG PER KEDO QE KA FUTUR DUART NE XHEPAT E MILETIT , TWE GJITHA KETO TE NOTRIZUARA SE NDRYSHE JENI TE PABESUESHEM.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu