• |
ide | kryesore

Pamje nga Elbasani/ Atentati ndodhi në mes të ditës në mes të qytetit (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ditën e sotme një ngjarje e rëndë tronditi Elbasanin. U qëllua në mes të ditës në një zonë të banuar me armë drejt një makine në lëvizje.


Në afërsi të stadiumit në Elbasan është gjetur një makinë e ndaluar dhe pa drejtues në brendësi dhe një gëzhojë në tokë. Raportohet se nga të shtënat një person ka mbetur i plagosur.


Policia ka ngritur pika kontrolli në gjithë qytetin, ndërsa priten detaje të tjera nga ky atentat në mes të ditës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu