• |
ide | kryesore

Cinizëm pas vetëvrasjes tek “Covid 2”, Manastirliu reklamon investimet në maternitete në ERTV

-Instant, Lajme, Të fundit


Vetëvrasja e radhës tek spitali “Shefqet Ndroqi” e ka shndërruar vetëflijimin e pacientëve në një fenomen. Ky ishte rasti i katërt në këtë spital dhe asnjë masë nuk është marrë nga autoritetet për t’i penguar në një mënyrë apo tjetër vetëvrasjet. Por kur pritej që Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu të mbajë përgjegjësi, si njeriu që është në krye të piramidës së menaxhimit të pandemisë, kjo ka pasur një reagim cinik. Në profilin e saj në Facebook është shpërndarë për ndjekësit një video nga ERTV, ku reklamohen investimet në maternitetin e Lezhës. Video KETU

Manastirliu dhe Rama kanë heshtur për vetëvrasjen e radhës tek Shfqet Ndroqi pavarësisht se tashmë ky është kthyer në një fenomen, pasi katër të shtruar janë hedhur nga godina e këtij spitali dhe një tjetër nga godina e infektivit. Në vend të kësaj, e kanë parë të arsyeshme të nxjerrin nga arkivat e ERTV videon e radhës me sukseset e qeverisë.


10 Comments

  1. Keto monstra genjejne tanime ato qe kane qejf te genjehen !
    Njeri me dy pare mend ne koke qe ti besoje e ti mbeshtese keto monstra,nuk ka ne kete vend!
    A,ata me vese vazhdojne rrugen e fanarit ndriçues,pjelle e eterve bastarde !

  2. Komunistet jane rrace K… prandaj.

    Ngushellime te gjithe familjareve per te afermit e tyre 🙁

    1. O Miu te kiu si e ke karin synet apo me lafsh që ta qijm te dy Ogerta Manastirliu tja fusim te dy karat ne pith të karat tan brenda te pidhi Ogerta Manastirliut ferkohen me njeri tjetrin dhe pastaj ohohohoh dredhemi te dy pernjeheresh brenda te pidhi i Ogerta Manastirliut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *